עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

היי, אני StoriesGirls ואני עוסקת בכתיבה כבר מגיל 8, כיום אני בת 13, מתל אביב.
למדתי מחשבים במשך 4 שנים.
אני מפרסמת פה את הסיפורים שלי במטרה לקבל ביקורות ולהשתפר♥
חברים
שקדהבלוג של עמיתMeshicosmicBFFע.ז
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

ערפדית תיכוניסטית - 5 ואחרון

27/09/2013 11:21
StoriesGirls
סיפורים, ערפדית תיכוניסטית
ערפדית תיכוניסטית פרק 5 אחרון

אז נופר ניגשה אלי ואמרה: "שמעתי על מה הן צוחקות עליך. באתי לספר לך. הן אומרות שאת מתנהגת כמו משהי מעולם אחר" יצאתי מהכיתה בכעס ובחשש. לאן ברחתי? למקום הסודי שלי מאחורי העצים. טילפנתי לאמא. :"אאממאא!!!! אני חושבת שהבנות בכיתה גילו את הערפדים!"
"תקשיבי מתוקה שלי, תגידי למורה שאת לא מרגישה טוב ותחזרי הביתה. אם זה עיניין רציני את עוברת בית ספר!" "אבל אמא, צריך ליווי מבוגר" "אז אני אבוא. תלכי להגיד למורה שכואב לך הראש." "כן אמא!" אמרתי בקול מודאג בריצה לחדר המורים.  גילה, המורה של כיתות יב' יצאה מחדר מורים. ביקשתי את יעל, המחנכת שלי. היא אמרה שהיא עסוקה. 
היא לא הגיבה. ניזכרתי שביום הראשון של כיתה ט' השארתי שם גלשן זמן. רצתי למקום. אך ראיתי שהוא לא היה שם. וניזכרתי, בנים מכיתה יב' שברו אותו. פינו אותו משם למרות שלא ידעו מה זה. ולכן לא יכולתי לטוס הביתה. היה צלצול. רצתי לכיתה. התיישבתי, הכנסתי את האייפון לתיק וסידרתי את השולחן. נופר באה, לשאול האם אני בסדר,  ו"המלכה" , אומרת:" נופר, מה את מדברת עם החייזרית הזו?". לא ידעתי מה לעשות ובכיתי. היה שיעור, המורה עמדה להכנס, ולא יכולתי לברוח כמו קודם. כבר באמת כאב לי הראש, בלי שום קשר למה שאמא אמרה לי להגיד. לא שתיתי דם כמה שעות. זה כמו שאתם לא שותים מים כמה שעות. אז יצא שאמרתי למורה את האמת (בקשר לכאב הראש לא בקשר לזה שאני ערפדית!) ואמרתי לאמא שהיא יכולה לבוא. אמא באה. היא שכחה להסתיר את הניבים! לא ידעתי מה לעשות. חשבתי. זה בדיוק מה שאני צריכה עכשיו... דן התפרץ ואמר:"מה זה הניבים האלו, מה היא , ערפדית?" וכולם צחקו. אמא באה להגיד משהו אך עם המרפק שלי נתתי מכה חלשה במרפק שלה, והיא לא שתקה. אמרתי שיש לה בעיה בניבים שהם גדולים מידי... ודי נראה לי שהם האמינו. 
חזרנו הביתה. הסברתי לה, שאני חושבת שיכול להיות שהן אמרו את זה רק בשביל להעליב אותי, ולא בגלל שהן ראו את הניבים או שאני שותה דם.

ופה עצרתי את הסיפור... מעכשיו אפרסם סיפורים חדשים!!
DEMIMYIDOLלילך ציבעוניLR SOMEONE
Anglic ♥♥♥
27/09/2013 11:40
יפה....
StoriesGirls
27/09/2013 11:51
תודה :)
27/09/2013 11:56
אהבתי את הסיפורים שלך.
אשמח לקרוא עוד סיפורים שלך.
StoriesGirls
27/09/2013 12:39
תודה ♥
DEMIMYIDOL
17/11/2013 11:01
מהממם
זיו אברג'ל
27/03/2014 21:33
תמשיכי אני מתחננת
dreams
15/04/2014 11:01
תמשיכי נאי על הבירכיים פה מתחננת
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: